Algemeen

            Nieuws

            Organisatie

            Accomodatie

            Foto's

            Sponsoring

            Geschiedenis

            Links

            Contact

            Formulieren

 

       Senioren

            SNA 1

            SNA 2

            SNA 3

            SNA 4

            SNA DA 1

            SNA DA 2

           

       Jeugd

 SNA A1

            SNA B1

            SNA C1

            SNA D1

            SNA D2

            SNA E1

            SNA E2

            SNA F1

            SNA F2

            SNA F3

            Bambino's

           

 
 
Hoofdsponsoren SNA:


     

Vrijdag 17 April 2014

 

Update:

Nieuws

Opstelling Senioren (Vr)

Uitslagen (Vr)

Scheidsrechters (Wo)


Woensdag 15April 2015

Scheidsrechters - Weekend 18 + 19 April

Wedstrijd Scheidsrechters
SNA B1 - Brevendia B2 Jos
SNA C1 - RKAVC C1 Andy
SNA C2 - SHH C5 Hans S
SNA D1 - SVVH D1 John
SNA E3 - RKSVO E6 Thijs
SNA E4 - DESM E5 Thijs
SNA mF - Vesta mF leider
SNA 3 - Rios '31 4 Jeroen Gehlen
SNA E1 - Spcl. Leeuwen E1 (maandag) Theo P
Kantine Zaterdag: Stef en Rik


Algemene informatie afgelastingen:

Hieronder staat in het kort vermeld hoe het met afgelastingen is geregeld.

We spelen met SNA in district Zuid II.

Categorie A betreft alléén SNA 1 + SNA VR1.

Dit geldt ook voor alle bekerwedstrijden (jeugd en senioren)

Categorie B betreft alle overige seniorenelftallen en alle jeugdteams.

Zodra bij de webmaster bekend is dat er afgelastingen zijn dan zullen deze zsm op de site bij het programma en bovenin deze kolom als nieuws geplaatst worden.

Eveneens kan er worden gekeken op teletekstpagina 603.


Activiteitenagenda:
Datum Activiteit
27 April Koningsdag i.s.m. AJM
5 - 6 juni 2015 Toernooiweekend
13-14 juni 2015 Jeugdkamp

 

 

 

 

Programma SNA

Zaterdag 18 April

competitiewedstrijden

14.30 SNA B1 - Brevendia B2
13.00 SNA C1 - RKAVC C1
11.30 SNA C2 - SHH C5
11.30 SNA D1 - SVVH D1
10.00 Hebes E1 - SNA E1
 9.45 SHH E7 - SNA E2
10.30 SNA E3 - RKSVO E6
 9.30 SNA E4 - DESM E5
 9.30 Maarheeze F1 - SNA F1
 9.15 Eghel F3 - SNA F2
 9.00 SNA mF - Vesta mF

 

Zondag 19 April

competitiewedstrijden

14.30 MBC '13 1 - SNA 1
  SNA 2 vrij
11.00 SNA 3 - Rios '31 4
12.30 SHH 5 - SNA 4
14.30 Fortuna Sittard VR1 - SNA VR1
10.30 SVC 2000 VR2 - SNA VR2

 

Maandag 20 April

competitiewedstrijden

18.30 SNA E1 - Spcl. Leeuwen E1

 

Woensdag 22 April

competitiewedstrijden

18.30 Haelen E4 - SNA E3

 

Uitslagen

Vrijdag 17 April

inhaalwedstrijd

Walburgia 3 - SNA 3

3-4

 

 

 

 
 
 

 

This Site is a Pollins Creation